hanedan evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

şehirler arası nakliyat İstanbul'dan Türkiye'nin herhangi bir iline veya herhangi bir ilden İstanbul'a evinizi veya ofisinizi taşıma veya herhangi bir yük taşıtma ihtiyacınız olduğunda firmamızın hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sektörde Türkiye'nin öncü firmaları arasında olan Megakent Nakliyat, 1974 yılından beri evden eve nakliyat ve ofis taşıma ile birlikte şehirler arası nakliyat ve yük taşıma alanında da faaliyet göstermektedir.
Firmamız uzman ekipleri, sağlam kurumsal altyapısı ve ekipmanları, modern ve bakımlı araçlardan oluşan filosu ve müşteri odaklı kalite anlayışı ile sorunsuz hizmet vermektedir.

Özellikle uzun yola gidecek eşya ve yükleriniz için duyabileceğiniz endişeleri firmamız her zaman hesaba katmaktadır. Bunun için de müşterilerimizin uzun yol ekibimizle güven merkezli iletişim kurmalarına ve sürekli bağlantı halinde olabilmelerine önem vermekteyiz.

Kolileme, paketleme ve araç içi istifleme gibi işlemlerle birlikte nakliyat sigortasına ve araçlarımızın kasko sigortasına yüksek derecede önem vermekte, bu sayede şehirler arası taşımacılık'ta müşterilerimizin ihtimal dahilindeki korkularını en aza indirerek firma yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz kapsamında ev taşıma, ofis taşıma, piyano vb gibi hassas eşyaların taşınması, sebze, meyve ve donmuş gıda nakliyesi gibi hemen her türden ihtiyacı karşılayabilmekteyiz.

evden eve nakliyatEvden Eve Nakliyat ve Güvenli Taşımacılık

Uzun Yıllardan beri İstanbul'da Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunan Hanedan Evden Eve Nakliyat, Güvenli Ev Taşımacılığının Adresi Durumundadır.