ofis taşımacılığı

Ofis ve Büro Taşımacılığı

ofis taşıma Hanedan Nakliyat, güçlü altyapısı ve olanakları ile, gerek ekipman ve gerekse tecrübe noktasında ofis ve büronuzun taşınmasında sorunsuz hizmet sunma yeterliliğine sahiptir.

Evden Eve Nakliyat alanındali başarılarını ofis taşımacılığı alanında da gösteren Hanedan Nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı alanındaki ihtiyaçlarınızın karşılanmasını da sorunsuz ve uygun koşullarla karşılamanıza olanak sağlamaktadır.

Ofis nakliyesi ve büro taşıma talebiyle firmamızla irtibata geçtiğinizde, firmamız expertiz personelini görevlendirecek, işyerinizde, ofisinizde, fabrikanızda veya şirketininizde gerekli inceleme yapılacak, taşıma koşulları ve fiyat belirlenecek, anlaşma halinde taşıma planlamanız ile birlikte taşıma sözleşmesi yapılacaktır.

Ofisinizdeki eşyaların nakliyesinde en önem verdiğimiz konu, ambalaj ve paketlemedir. Ofis mobilyalarınızın taşıma sırasında hasar görmemesi için köşelerine koruyucu malzeme yerleştirilerek patpat denilen balonlu naylonlarla paketlenir.
Bilgisayarlar ve elektronik cihazlar, demonteleri uzman elemanlarımız tarafından yapılarak yine balonlu naylonlarla ve özel seçtiğimiz ambalaj malzemeleriyle paketlenir.

Kolilenmesi gereken kırılacak eşyalar ve evraklarınız ile dolap içlerindeki malzemeler de kolilere yerleştirilerek numaralandırılır.

NaklTaşımaiye işlemi sonunda sizin tarafınızdan belirtinen yeni yerlerine yerleştirilir ve ambalajları sökülür.evden eve nakliyatEvden Eve Nakliyat ve Güvenli Taşımacılık

Uzun Yıllardan beri İstanbul'da Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunan Hanedan Evden Eve Nakliyat, Güvenli Ev Taşımacılığının Adresi Durumundadır.