hanedan evden eve nakliyat hizmetleri

Hanedan Nakliyat Hizmetleri

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Hanedan Nakliyat'ın 1984 yılından beri kurumsal altyapısı çerçevesinde verdiği hizmetlerin başında tam kapsamlı evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti gelmektedir.

Firmamız evden eve nakliyat hizmetleri çerçevesinde size herhangi bir iş bırakmamakta ve tüm eşyalarınızı her hangi bir zarar görmeden ve sorunsuzca nakletmektedir.
Firma yetkililerimizle telefonda veya ofisimizde ön anlaşma yapıldıktan sonra, ekspertiz hizmetimizden faydalanmak istediğiniz ve müsait olduğunuz taktirde, sizden randevu alınarak belirli bir gün ve saatte adresinize eksper personelimiz göndirilir. Eksper personelimiz, eşyalarnızı ve taşıma koşulları yerinde inceleyerek kontrol eder ve akabinde taşınma fiyatı belirlenerek taşıma planlaması yapılır.
Eksper personelimiz ile karşılıklı olarak anlaşma sağladığınız taktirde taşıma sözleşmesi yapılarak taşınma planlamasında belirlenen kapsamda taşınma işleminiz uzman ve deneyimli personellerimiz ve araçlarımızla gerçekleştirilir. » devamı

Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamı;
» Ekspertiz: Firmamız tarafından gönderdiğimiz eksper personelimizce adresinizde yapılan inceleme ile fiyatlandırma belirlenerek taşıma planlaması oluşturulur ve karşılıklı sözleşme yapılır. Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir.
» Demonte ve Montaj: Taşıma sırasında maksimum eşya güvenliğini temin etmek amacıyla mobilya ve beyaz eşyaların tecrübeli ve uzman elemanlarımız tarafından demonte edilerek sökümleri ve yeni adreste de kurulum ve montajları yapılır.
» Ambalaj ve Paketleme: Ambalaj malzamesi seçimleri ve Paketleme: Eşyalarınızın her birini sınıflandırarak türlerine göre ambalaj malzemesi belirlenir ve bu ambalaj malzemeleriyle tüm eşyalarınız mukavemetli bir şekilde paketlenerek taşıma sırasında herhangi bir darbe almasına ve hasar görmesine karşı önlem alınır.
» Eşya Yerleştirme: Müşterilerimiz tarafından talep edildiği taktirde taşıma işlemi bitiminde yeni adresinize göndereceğimiz bayan personellerimizce tüm eşyalarınız, dolaplara, çekmecelere ve belirteceğiniz terlere yerleştirilir.
» Nakliyat Sigortası: İstenmeyen olumsuz bir durumda eşyalarınızın tüm tedbirlerimize rağmen yine de zarar görebilme ihtimaline karşı eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanır.

Diğer Hizmetlerimiz;


şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul'dan Türkiye'deki her hangi bir şehre ya da her hangi bir şehirden yine İstanbul'a evinizi,büronuzu veya herhangi bir eşya ile yükünüzü taşıma ihtiyacınız bulunduğunda Hanedan Nakliyat'ın, profesyonel şehirler arası nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Hanedan Nakliyat, güçlü kurumsal yapısı, sağlam altyapısı ve olanakları ile kapalı ve çelik kasalı araçlarıyla, şehirler arası nakliyat sektöründe ön planda olan bir firmalardandır. » devamı


şehir içi nakliye

Şehir İçi Nakliye

İstanbul'da gerek Anadolu yakasında ve gerekse Avrupa yakasında herhangi bir semtte, komple ya da parsiyel nakliye ihtiyacınız olduğunda, firmamızı arayabilir, şehir içi nakliye hizmetlerimizden profesyonel bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Hanedan Nakliyat, şehir içi nakliye ve taşımacılık hizmetlerinde kullanılma amaçlı, farklı büyüklüklerde açık ve kapalı kasalı kamyon ve kamyonetlerıyla hizmet vermektedir. İstendiği taktirde araçlarımızda personel ve taşıyıcı eleman görevlendirilmesi de yapılmaktadır.
Firmamız, ihtiyaç duyulacak tüm ekipmana da yeterince sahip bulunduğundan bu alandaki ihtiyaçlarınıza kapsamlı çözümler sunabilmektedir. » devamı


asansörlü nakliye

Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma

Asansörlü nakliye, özellikle bina asansörünün bulunmadığı ya da kullanılmadığı yüksek katlı binalarda eşya taşımada faydası her yönüyle kanıtlanmış bir taşıma sistemidir.

Günmüz şartlarını iyi bilen ve çağımızın teknolojisini yakinen takip eden Hanedan Nakliyat, uzun zamanların getirdiği uzmanlık ve tecrübeyi, bu özelliğiyle kombine ettiği için, müşterilerine sorunsuz ve profesyonel eşya ve ev taşıma hizmeti sunmaktadır. » devamı


 • fuar ve stand taşımacılığı

  Fuar ve Stant Taşımacılığı

  İstanbul içerisinde veya büyükşehirlerde, herhangi bir fuara katılmanız durumunda, fuar malzemelerinizin ya da standlarınızın taşınması için Hanedan Nakliyat'tan tüm aşamalarıyla fuar ve stand hizmeti alabilirsiniz.

  Arzu ederseniz tüm aşamalarıyla beraber fuar standlarınızın demonte ve monteleri de firmamızın deneyimli ve bu alanda uzman personeli tarafından yapılabilmektedir.
  Fuar zamanının planlı, önceden belli bir zaman diliminde ve sınırlı bir zamanda olması sebebiyle, herhangi bir şekilde aksaklığa meydan bırakmadan kurulum, nakliye ve montaj işlemlerinin kusursuz bir şekilde yapılması Hanedan Nakliyat'ın garantisi altındadır. » devamı


  eşya depolama

  Eşya Depolama

  Komple ev eşyalarınızı, bir kısım parça eşyanızı veya yurt dışına ya da şehir dışına belirli bir süreliğine seyahatleriniz gibi durumlarda belirli eşyalarınızı ya da otomobilinizi belli ya da belirsiz bir süreliğine firmamıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz

  Eşya türlerine göre belirlenen malzemelerle ambalaj ve paketleme işlemleri yapılan bu eşyalarınız, alt yapıları eşya depolama amacıyla düzenlenmiş ve korunaklı depolarımızda 7 gün 24 saat güvenle muhafaza altına alınmaktadır. » devamı

 • evden eve nakliyatEvden Eve Nakliyat ve Güvenli Taşımacılık

  Uzun Yıllardan beri İstanbul'da Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunan Hanedan Evden Eve Nakliyat, Güvenli Ev Taşımacılığının Adresi Durumundadır.