hanedan evden eve nakliyat

Hanedan Nakliyat Firma Profili

hanedan nakliyat

Kuruluşundan bu yana evden eve nakliyat sektöründe önemli hizmetleriyle kendini gösteren Hanedan Nakliyat, müşterilerine sunduğu yüksek hizmet kalitesi ve kurumsal anlayışı ile, bu sektörde önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve kaliteli hizmet sunabilme amacıyla, evden eve nakliyat hizmetlerinin bel kemiği olan ambalaj ve paketleme konusunda farklı çözümler sunan Hanedan Nakliyat, bu kapsamda ücretsiz ekspertiz hizmeti de vermektedir.
Ücretsiz sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile ambalaj ve paketleme hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin eşyalarını oldukça güvenli şekilde nakledebilmekteyiz. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimizin eşyalarını taşıma işlemleri öncesinde sigorta kapsamına almaktayız. Böylece küçük bir ihtimal bile olsa, herhangi bir olumsuz duruma karşı, müşterilerimizin mağdur olmasına hiçbir şekilde fırsat bırakmamakta ve bu sayede hizmet kalitemize olan güvenlerinde onları haklı çıkartmaktayız.

ekspertiz

evden eve nakliyat sigortası

demonte ve montaj
askılı dolap
mobilya söküm ve kurulumu

ambalaj ve paketleme

Müşteri Yorumlarından Örnekler


 • Mustafa Yılmaz
  Eylül, 2014

  Şehirlerarası nakliyat yapacağım için çok tereddütlüydüm ve endişeliydim. Fakat Cemil bey taşınma öncesi tüm tereddütlerimi giderdi. Vaktinde geldiler ve sorunsuz bir taşınma oldu. Ekip dışarıdan toplama kimseler olmadığı için hepsi işi bilen kişiler. Edepli ve saygılı bir ekip. Paketleme ve taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde yapıldı. Boşuna çok yüksek fiyatları çekenlerle çalışmaya gerek yok. Bu firmayla çalışmanızı tavsiye ediyorum.

 • Emre Çoğal
  Ağustos, 2014

  Cemil bey ve süper pozitif aynı zamanda güler yüzlü ekibine çok çok teşekkürlerimi iletiyorum. Herşey sorunsuz gerçekleştirildi. Vaktinde gelinip titiz bir şekilde taşındı gayet başarılı bir taşıma oldu.

 • Deniz Ateş
  Temmuz, 2014

  Öncelikle böyle bir sitenin olmuş olması çok memnuniyet verici. Bu site ve Hanedan nakliyat sayesinde sıkıntısız dertsiz evimi taşımış oldum. Hanedan nakliyatı kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çünkü dakik olmaları, güler yüzlü ve anlayışlı olmaları, paketleme-taşımada da çok iyi olmaları tavsiye etmemi gerektiren sebepler.

  Kesinlikle hiç bir şey kırılıp dökülmeden taşındı. Söküp paketlemiş oldukları bütün eşyayı yeni evde aynı titizlikle açıp tekrar kurdular. Özentili çalışmaları ve anlayışlarından dolayı Hanedan nakliyata ve kendileri ile çalışma şansını yaratmış olan enakliyat.com.tr ye çok teşekkür ederim.

evden eve nakliyatEvden Eve Nakliyat ve Güvenli Taşımacılık

Uzun Yıllardan beri İstanbul'da Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunan Hanedan Evden Eve Nakliyat, Güvenli Ev Taşımacılığının Adresi Durumundadır.