hanedan evden eve nakliyat hizmetleri

Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Hanedan Nakliyat'ın kuruluşundan bu yana kendi kurumsal altyapısı ve sektörel yeterlilikle sunduğu hizmetlerin başında evden eve nakliyat hizmeti gelmektedir.

Hanedan Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında size herhangi bir şekilde iş bırakmamakta ve eşyalarınızın zarar görmeden nakliyesini sağlayarak evinizde bulunan eşyaların tamamını bulunduğu konumlarından bir başka konuma sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Firma yetkililermizle görüşmenizde ön anlaşma yapıldıktan sonra, sizden uygun olduğunuz bir zaman dilimi için randevu alınarak belirlediğiniz adrese eksper personelimiz görevlendirilir. Eksper personelimiz tarafınca eşyalarınız ve taşınma koşulları incelendikten sonra fiyatlandırma yapılır.
firma eksper elemanımızla aranızda karşılıklı anlaşma sağlanması halinde sözleşme yapılır ve taşıma planlaması oluşturulur. Taşıma planlaması çerçevbesinde belirlenen tarih ve saatte, araç ve ekibimiz taşınma adresine gelerek taşıma işleminizi gerçekleştirir.Evden Eve Nakliyat Hizmetimizin Ana Aşamaları;

» Ekspertiz: Firmamız tarafından gönderdiğimiz eksper personelimizce adresinizde yapılan inceleme ile fiyatlandırma belirlenerek taşıma planlaması oluşturulur ve karşılıklı sözleşme yapılır. Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir.

» Demonte ve Montaj İşlemi:Taşıma sırasında maksimum eşya güvenliğini temin etmek amacıyla mobilya ve beyaz eşyaların tecrübeli ve uzman elemanlarımız tarafından demonte edilerek sökümleri ve yeni adreste de kurulum ve montajları yapılır.

» Ambalaj malzamesi seçimleri ve Paketleme: Eşyalarınızın her birini sınıflandırarak türlerine göre ambalaj malzemesi belirlenir ve bu ambalaj malzemeleriyle tüm eşyalarınız mukavemetli bir şekilde paketlenerek taşıma sırasında herhangi bir darbe almasına ve hasar görmesine karşı önlem alınır.
» Eşya Yerleştirme: Müşterilerimiz tarafından talep edildiği taktirde taşıma işlemi bitiminde yeni adresinize göndereceğimiz bayan personellerimizce tüm eşyalarınız, dolaplara, çekmecelere ve belirteceğiniz terlere yerleştirilir.

» Evden Eve Nakliye Sigortası: İstenmeyen olumsuz bir durumda eşyalarınızın tüm tedbirlerimize rağmen yine de zarar görebilme ihtimaline karşı eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanır.

ekspertiz

evden eve nakliyat sigortası

demonte ve montaj
askılı dolap
mobilya söküm ve kurulumu

ambalaj ve paketleme

evden eve nakliyatEvden Eve Nakliyat ve Güvenli Taşımacılık

Uzun Yıllardan beri İstanbul'da Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunan Hanedan Evden Eve Nakliyat, Güvenli Ev Taşımacılığının Adresi Durumundadır.