hanedan evden eve nakliyat

Depolama

eşya depolama Komple ev eşyalarınızı, bir kısım parça eşyanızı veya yurt dışına ya da şehir dışına belirli bir süreliğine seyahatleriniz gibi durumlarda belirli eşyalarınızı ya da otomobilinizi belli ya da belirsiz bir süreliğine firmamıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz

Eşya türlerine göre belirlenen malzemelerle ambalaj ve paketleme işlemleri yapılan bu eşyalarınız, alt yapıları eşya depolama amacıyla düzenlenmiş ve korunaklı depolarımızda 7 gün 24 saat güvenle muhafaza altına alınmaktadır.
Depomuz içerisine konumlandırılan eşyalarınız, tahta paletler üzerinde ve zemin temizliği esnasında ıslanmadan etkilenmeyecek bir şekilde barındırılır.

Eşyalarınızın ambalajlı bir şekilde depolarımızda barındırılması haricinde, anahtarları yanlızca sizde bulunan özel üretilmiş eşya depo sandıkları içerisinde de depolama işlemi sunmaktayız.

Depolama Sandıkları;
» Küçük depo sandığı; İç yüksekliği: 1,1 metre, Genişliği: 1,1 metre ve Uzunluk: 1,1 metre olmak üzere hacmi 1,1 m3 olan depo sandıklarımız.
» Orta depo sandığı;İç yüksekliği: 1,9 metre, Genişliği: 1,1 metre ve Uzunluk: 2 metre olmak üzere hacmi 3,9 m3 olan depo sandıklarımız.
» Büyük depo sandığı;İç yüksekliği: 2,2 metre, Genişliği: 1,7 metre ve Uzunluk: 2,4 metre olmak üzere hacmi 8,8 m3 olan depo sandıklarımız.
» Mega depo sandığı;İç yüksekliği: 2,4 metre, Genişliği: 2,4 metre ve Uzunluk: 2,7 metre olmak üzere hacmi 14,6 m3 olan depo sandıklarımız.

Eşya depolama hizmetimiz kapsamında, yurt içi veya yurt dışı seyahatlerinizde, otomobil ya da motosikletinizi de firmamıza güvenle emanet edebilir, muhafazalarını temin edebilirsiniz. Araçlarınız, depomuza fotoğraflanarak ve kilometreleri yazılarak alınır ve branda ile örtülü olarak barındırılır.

evden eve nakliyatEvden Eve Nakliyat ve Güvenli Taşımacılık

Uzun Yıllardan beri İstanbul'da Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunan Hanedan Evden Eve Nakliyat, Güvenli Ev Taşımacılığının Adresi Durumundadır.